Boya Koruma Manisa’da Twinup Car Care farkıyla sizlerle buluşuyor.

SIFIR OTOMOBİLLER İÇİN

Araçların dış yüzeyleri hava kirliliği, asit yağmuru, güneşin zararlı uv ışınları, toz zerrecikleri, ziftler, kuş pisliği, ağaç reçineleri, bilinçsiz fırça ile yıkamalar, kalitesiz oto şampuanlar ve tuzlar aracın boyasına ciddi zarar verir. Aracın boyasında parlaklık kaybına, tabakanın zayıflamasına, kılcal çiziklerin oluşmasına ve paslanmalara neden olur. Araç üzerinde meydana gelen tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak  için boya koruma işlemi uygulanmalıdır.
Kışın boyaya zarar veren çamur,tuz vb.zararlı maddelerden , hava kirliliğinin içerdiği tahrip edici etkenlerden ve en önemlisi asit yağmurlarından aracın boyasını korur.uzun süreli koruma sağlar.

Su lekeleri, kuş pislikleri, böcek yapışmaları, ağaç reçinesi ile çamur boya yüzeyinden kolaylıkla temizlenir ve kirin meydana getirdiği tahribatı engeller.

Aracınızın boyasını koruma altına alarak ilk günkü görünümünde koruyan bu sistemi yılda 1 defa yaptırmanızı Twinup Car Care olarak tavsiye ediyoruz.

KULLANILMIŞ OTOMOBİLLER İÇİN

Kullanılmış otomobiller dış etkenlerden dolayı zamanla matlaşıp, donuklaşır.Dış boyanın tekrar ilk günkü performansını ve parlaklığına kavuşturmak ve sonra da o şekilde kalmasını sağlamak üzere tasarımlanmış olan Ultra Boya Parlatma ve Koruma Sistemi 3 etapta uygulanır. Önce otomobilin dış yüzeyleri özel temizleyici maddelerle temizlenip yapışmış atık maddeler temizlenir, boya yüzeyindeki matlaşma ve fırça ile yıkamadan doğan yüzeysel çizikler patentli maddeler ile yine özel bir makine kullanarak giderilir. İkinci etapta boya, parlaklık arttırıcı bir madde ile renk ve parlaklık bakımından ilk günkü durumuna getirilir.

Üçüncü etapta ise boya yüzeyi Ultra Boya Koruma Maddesi ile kaplanır. Bu madde, yaz aylarında boyayı sarartıp solduran zararlı güneş ışınlarını bloke eden özel bir ultraviyole filtresi içerir. Kışın ise boyayı yağmur, çamur, hava kirliliği gibi aşındırıcı ve tahrip edici etkilerden korur, özel formülü sayesinde asit yağmurlarını nötralize ederek bu yağmurların oluşturduğu tahribatı önler. Tüm bu aşamalar profesyonel kişilerce doğru ekipmanlarla yapılmalıdır. Boya Koruma Manisa’da uzun süredir Twinup Car Care farkıyla sizlerle buluşmakta.
UltraBoyaTemizleme ultraboyatemizleme2