Klima Temizle Manisa’da Twinup Car Care ile sizlerle

Otomobilinizin klima havalandırma kanallarında birikmiş bakteri ve kötü kokuları KLİMA DEZENFEKSİYONU ile yok edelim. Aracınızda rahat bir nefes alın…

Bu uygulama, servislerin polen filtresini değiştirmesinden farklı bir uygulamadır. Uzmanların mevsim girişlerinde özellikle yaz ve kış girişinde yapılmasını önerdiği ciddi bir uygulamadır.

Otomobilinizin klima sistemindeki evaparatör yüzeyinde ve hava kanallarındaki ısı farklılıkları nem çökeltilerinin oluşmasına neden olmakta ve bu durum bakteri, mantar ve diğer mikroorganizmalar için ideal bir beslenme ortamı oluşturmaktadır.

Otomobilinizde istenmeyen kokular oluştuğunda temizlik yapılmadığı anlaşılmaktadır.

Havalandırma kanallarından akan hava ile birlikte bu mikroorganizmalar da aracın içerisine girmekte ve bu birçok insanda özellikle çocuklarda hapşırma, öksürme veya gözlerin yaşarması gibi alerjik reaksiyonlar oluşturmaktadır.

Klima sisteminin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi solunum ve sağlık açısından zararlı bakteri ve mantarı yok ederek uzun süre oluşumunu engeller. Taze ve hoş kokusu sayesinde araç içerisinde ferahlık verir ve hijyen sağlar.