Kaput Koruma Filmi Manisa’da. Kaput ve Boya Koruma Filmi ni Twinup Car Care olarak önermekte ve  profesyonelce uygulamaktayız.

Otomobillerimiz oldukça önemlidir. Fakat şehir içi veya şehir dışı yollarda başımıza gelen küçük tatsızlıklar otomobilimizin görüntüsünü bozar. Örneğin taş sıçraması, kaldırıma sürtme, bir arabaya dokunma, otobanda yapışan ufak sinekler aracınızın boyasını bozar ve otomobilin görüntüsüne zarar verir. Bu zararın ortadan kaldırılması için parça değiştirmek veya boya yaptırmak gibi yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalırız.

Artık aracınıza en uygun, rakiplerinin çok çok önünde olan Kaput ve Boya Koruma Filmi ni  Twinup Car Care olarak sizlere sunuyoruz. Artık aracınızın boyası çizilmeyecek, aracınız ilk günkü gibi pırıl pırıl kalacak. Bu yeni film teknolojisi ile aracınız hep koruma altında olacak.

Kaput ve Boya Koruma Filmimiz;

Kristal şeffaflığındadır ve hiç bir zaman sararmaz. Tam transparandır.

Tüm boyalı yüzeylere uygulanabilecek kadar esnektir.

İstenildiği zaman çıkartılabilir ve çıkartılırken boyaya hiç bir zarar vermez.

Anti-korezyon özelliğine sahiptir.

UV ışınlarına, kimyasal maddelere ve yağlara karşı dayanıklıdır.

Aracınızın orijinal renginde hiçbir farklılık olmaz.

Filmin Çeşitleri
– 45 cm oto kaput koruma filmi
– 60 cm oto kaput koruma filmi

– 80cm oto kaput koruma filmi
– Tam  oto kaput koruma filmi

Otomobilini seven sürücülerin büyük sorunlarından birini çözen özel bir üründür.

Kaput Koruyucu Film otomobilinizin kaputunun ön kısmını, trafikte seyreden araçların sıçrattığı küçük taşlardan koruyan şeffaf, dayanıklı, boyaya zarar vermeyen, güneşin soldurucu ve sarartıcı UV ışınlarını da geçirmeyen, boyayı koruyan istenildiğinde iz bırakmadan sökülebilen bir üründür.

  • Bu malzeme ile aracın kaputuna, tamponuna ve çamurluklarına veya istenilen bölgeye ya da aracınızın tamamına kaplama yapılabilir.
  • Araca önden gelebilecek taş vuruklarından kaynaklanan BOYA HASARLARI engellenir.
  • Bu mükemmel Kaput Koruma uygulaması Manisa’da Twinup Car Care ile sizlerle