Güvenlik Cam Filmi Manisa’da Twinup Car Care ile sizlerle

Bombalı Saldırılar, Kap-Kaç ve Kazalarda Cam Kırılmalarından Doğan Yaralanmalara Son Verin!

Günümüzde; özellikle büyük şehirlerde gün geçmiyor ki bombalı saldırılar, patlamalar, trafik terörü, hırsızlık, kap-kaç, sel, fırtına hayatı çekilmez bir hale getirmekte. Bütün bu olaylar aracınıza, size ve sevdiklerinize büyük zararlar verebilir. Hatta bazı durumlarda ölümcül olabilir.

Sevdiklerinizi ne kadar seviyorsunuz?

Güvenlik filmi bir patlama sırasında camı bir arada tutar, tehlikelere karşı kişisel güvenliği arttırır, kaza sonucu etrafa saçılan cam kırıklarından araç içindeki kişilere gelecek zararı minimuma indirir.

Tüm bu olumsuz etkenlerden korunmak sizin elinizde!

Orijinal cam görünümünde olan güvenlik cam filmi, yansımaları azaltır ve görüş konforunu artırır. Araç içindeki kumaş, deri ve vinil aksamların solmasını engeller, ömrünü uzatır.

  • Güvenlik filmlerinde, isteğe göre şeffaf ve renkli olarak uygulanabilir.
  • Güvenlik filmleri aynı zamanda güneşin ultraviyole ışınlarını da kesecek, insan sağlığı ve aracınızın güneşten etkilenmemesini sağlayacaktır. %99 UV koruması sağlar.
  • Cam kırılmalarında kişisel güvenliği artırır. Etkin bir koruma sağlar. Ölüme yol açabilecek cam kırıklarından korur. Cam kırılsa bile dağılmasını önleyerek tek parça halinde tutar.
  • Yüksek şiddetli patlamalarda camın parçalanmasını önler. Yüksek hızlarda dağılıp ciddi yaralanma ve ölümlere yol açabilecek cam parçalarını tutar.
  • Molotof kokteylleri, el bombaları, taşla yapılan fiziksel saldırılara ve sopa darbelerine karşı dayanıklıdır.
  • Darbe ile camların kırılması zaman alacak, hırsızlığa karşı caydırıcı etti yaratacaktır.