Cam Filmi Manisa’da Twinup Car Care farkıyla sizlerle

Kullandığımız Solar Master ve 3M  filmleri çizilmeye karşı en dayanıklı filmlerdir.
Orijinal cam görünümünde olan cam filmi, sıcak havalarda yüksek sıcaklıklarda aracın içinin serin kalmasını sağlar. Soğutma maliyetlerini azaltır. Yansımaları azaltır ve görüş konforunu artırır. Araç içindeki kumaş, deri ve vinil aksamların ömrünü uzatır.
• Her araçta olması gereken bir rahatlık düzeyi sunar. Hem estetik hem de fonksiyoneldir.
• Cam kırılmalarında kişisel güvenliği artırır yaralanmaları en aza indirir.
• Oto cam filmlerinde bulabileceğiniz en zengin siyah ve en doğru gri rengi sunarken, filmlerin isteğe göre uygulanan açık, orta ve koyu tonları vardır.
• %99 UV koruması ve güneş ısısının %66’sını bloklama görevi görür.
• Solma, kalkma, kabarma ve soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.

Solar Master ve 3M ürünleri Twinup Car Care ile Manisa’da sizlerle ! Solar Master ve 3M
ürünleri sayesinde, hem güvenlik hem sağlık hem de estetik açıdan bir adım öndesiniz. Güneş ışınlarının cilt kanserine neden olan kötü etkilerinden korunurken, camın tek parça kalmasını sağlayan birleştirici özelliği sizi hırsızlardan ve kaza anında dağılan cam parçalarından koruyacak.

Ultraviyole Enerji ( UV ) :
– UV-C (Dalga boyu 100-280) : Çok azı dünyaya ulaşır
– UV-B (Dalga Boyu 280-320): Cilt kanserine neden olur
– UV-A (Dalga Boyu 320-380): Kırışıklıklara neden olur.

%87 otomobile geçer

%87 otomobile geçer

Otombilden uzak tutulan toplam enerji:%80

Otombilden uzak tutulan toplam enerji:%80

           

SolarMaster oto cam filmleri aracinizin güzel görünümünü korumak ve size daha çok konfor sunmak için tasarlandi. Yüksek performans ve uzun ömürlü SolarMaster cam fimlerinden birini seçin, bu konforu siz de yasayin.

Kalitesiz ürünlerle güzel otomoblinizi mahvetmeyin, garantili SOLARMASTER ve 3M filmleri kullanin.
SOLARMASTER CAM FILMININ SIZE VE ARACINIZA SAGLADIGI YARARLAR

Konfor
Estetik
Solmaya Çözüm
Güvenlik ve Emniyet
Kalite
Saglık(Günesin Zararli Isinlarindan Cildinizi Korur)
Konfor

Günes altinda araba kullanmak günesin parlakligi ve sicagindan dolayi vücut ve göz yorgunluguna sebep olur. SolarMaster cam filmleri günesin bu yakici sicagini ve ayni zamanda parlakligini engelleyerek size rahat ve güvenli bir sürüs ortami saglar. Klimaniz daha az çalisir, aracinizin performansi artar.

Estetik

Araciniza en uygun tonu seçerek aracinizin dis görüntüsünü oldugundan daha sik ve estetik göstermenizi saglar. Aracinizla bütünlesir. Araç kullanmayi keyfe dönüstürür.
Solmaya Çözüm

SolarMaster oto cam filmleri günesin zararli ultraviyole isinlarinin %99’dan fazlasini önler ve böylece aracinizin iç mekaninda bulunan esyalarin, dösemenin vs. solmasina engel olur. Kanserojen olan bu isinlardan sizi korur.

Kalite

Profesyonel eğitimli kadro tarafından uygulanan SolarMaster oto cam filmleri çizilmeye dayanikli yüzeyi sayesinde yillarca aracinizin bir parçasi olur ve hiç bir bakim gerektirmez

guvenlik-camfilmi3

Güvenlik ve Emniyet

SolarMaster oto cam filmleri kirilan cami bir arada tutarak dagilmasini önler ve böylece cam kiriklarindan zarar görmez, camdan araciniza girisi engellersiniz. Ayrica aracinizin iç mekanini, hem bu kiriklardan hem de hirsizlardan, kapkaççilardan korumus olursunuz.