Cam tamiri Manisa’da Twinup Car Care ile sizlerle

Cam tamiri otomobilin ön camındaki çatlak bölgeyi özel bir kimyasal madde ile işleyerek taş izlerini ve çatlağı kaybettirmektir. Bu uygulama ile hem zaman tasarrufu sağlanmakta hem orijinallik korunmakta hem de cam değişiminden kaynaklı sorunlarla karşılaşılmamış olunmaktadır.

Hangi Çatlaklar Giderilebilir ?

camtamiri (daha&helliip;)

Sigara Yanık Tamiri Manisa’da Twinup Car Care ile sizlerle

Artık ev ve otomobilinizdeki kumaş döşemelerdeki sigara yanıkları ve yırtıklar için üzülmenize gerek kalmadı, yanıklar ve yırtıklar canınızı sıkmasın aracınızın değer kaybı sizi üzmesin.

Sigara yanıkları ve yırtıkları “İç Döşeme Sigara Yanık Tamir Sistemi” ile özel ekipmanlar, malzemelerle çoğu zaman hasar fark edilmeyecek düzeyde tamir etmekteyiz. Otomobilinizin ikinci el değerini artıran bu uygulamayı oldukça önemsemekteyiz. (daha&helliip;)

Far Temizleme Manisa’da Twinup Car Care farkıyla sizlerle.

Güneş, yağmur, çamur ,kireçli sular, yıkama kimyasalları ve sürtünmeye bağlı olarak otomobillerin farlarında stoplarında ve sararma çizilme matlaşma körelme oluşmaktadır. Bu durum otomobilin kozmetik görünüşünü bozmakla birlikte gece görüşünü ciddi ölçüde etkilemekte geceleyin güvenli yolculuğu engellemektedir. Bu tür araçlar Tüv muayenesinde ağır kusurlu sayılmakta muayeneden de geçmemektedir. (daha&helliip;)

Kaput Koruma Filmi Manisa’da. Kaput ve Boya Koruma Filmi ni Twinup Car Care olarak önermekte ve  profesyonelce uygulamaktayız.

Otomobillerimiz oldukça önemlidir. Fakat şehir içi veya şehir dışı yollarda başımıza gelen küçük tatsızlıklar otomobilimizin görüntüsünü bozar. Örneğin taş sıçraması, kaldırıma sürtme, bir arabaya dokunma, otobanda yapışan ufak sinekler aracınızın boyasını bozar ve otomobilin görüntüsüne zarar verir. Bu zararın ortadan kaldırılması için parça değiştirmek veya boya yaptırmak gibi yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalırız. (daha&helliip;)

Güvenlik Cam Filmi Manisa’da Twinup Car Care ile sizlerle

Bombalı Saldırılar, Kap-Kaç ve Kazalarda Cam Kırılmalarından Doğan Yaralanmalara Son Verin!

Günümüzde; özellikle büyük şehirlerde gün geçmiyor ki bombalı saldırılar, patlamalar, trafik terörü, hırsızlık, kap-kaç, sel, fırtına hayatı çekilmez bir hale getirmekte. Bütün bu olaylar aracınıza, size ve sevdiklerinize büyük zararlar verebilir. Hatta bazı durumlarda ölümcül olabilir. (daha&helliip;)

Cam Filmi Manisa’da Twinup Car Care farkıyla sizlerle

Kullandığımız Solar Master ve 3M  filmleri çizilmeye karşı en dayanıklı filmlerdir.
Orijinal cam görünümünde olan cam filmi, sıcak havalarda yüksek sıcaklıklarda aracın içinin serin kalmasını sağlar. Soğutma maliyetlerini azaltır. Yansımaları azaltır ve görüş konforunu artırır. Araç içindeki kumaş, deri ve vinil aksamların ömrünü uzatır. (daha&helliip;)

Motor Temizleme ve Motor Koruma Manisa’da Twinup Car Care ile sizlerle

Günümüzde motor aksamları elektronik devreler ve beyin sistemleriyle donatılmıştır. Bu gelişme kirlenen motor kısımlarının temizlenme yöntemlerinin de gelişmesini zorunlu kılmaktadır. Artık basınçlı su kullanılarak yapılan motor temizliği otomobil üretici firmaları tarafından önerilmemektedir Motor temizleme kimyasalları ile tekniğine uygun yapılan temizleme sistemi motor için en sağlıklı ve uygun olan yöntemdir. (daha&helliip;)

Yağmur Kaydırma Uygulaması Manisa’da Twinup Car Care  ile sizlerle

İleri teknoloji ürünümüz, yağmur, çamur, sinek ve ziftin cama yapışmasını engeller. Bütün kış boyunca ve yağışlı havalarda çok daha net görüş sağlayarak sürüş emniyetini büyük oranda artırır. 60 km. hızdan sonra yağmurun camdan daha rahat kaydığını, silecekleri çalıştırmadan yolculuk yaptığınızı göreceksiniz. Bu uygulamayla daha konforlu ve güvenli yolculuk yapmanızı hedefliyoruz. (daha&helliip;)

Koltuk Koruma Manisa’da  Twinup Car Care ile sizlerle

Bu koruyucu sistem yeni otomobillere ya da detaylı iç temizliği yapılmış otomobillere, otomobilin iç mekanını ilk günkü gibi korumak için uygulanır. Otomobilin koltuk ve kapı döşemeleri ile taban ve bagaj halılarına uygulanan özel kumaş koruyucu formül, bu yüzeyleri yağ ve su bazlı leke yapıcı maddelere karşı korur. (daha&helliip;)

Otomobillerin deri ve vinil kısımları kirin tozun etkisiyle yıpranmakta gözenekleri kapanan deri cansızlaşmakta ve kozmetik olarak da hoş olmayan bir hale gelmektedir. Öncelikli olarak deri ve vinil kısımlar için geliştirilmiş temizleyicilerle derinin gözenekleri açılmakta derinin nefes alması sağlanmakta daha sonra deri bakım kremleri ile nemlendirme yumuşaklık esneklik kazandırma çalışması yapılmaktadır. (daha&helliip;)

Klima Temizle Manisa’da Twinup Car Care ile sizlerle

Otomobilinizin klima havalandırma kanallarında birikmiş bakteri ve kötü kokuları KLİMA DEZENFEKSİYONU ile yok edelim. Aracınızda rahat bir nefes alın…

Bu uygulama, servislerin polen filtresini değiştirmesinden farklı bir uygulamadır. Uzmanların mevsim girişlerinde özellikle yaz ve kış girişinde yapılmasını önerdiği ciddi bir uygulamadır.

Otomobilinizin klima sistemindeki evaparatör yüzeyinde ve hava kanallarındaki ısı farklılıkları nem çökeltilerinin oluşmasına neden olmakta ve bu durum bakteri, mantar ve diğer mikroorganizmalar için ideal bir beslenme ortamı oluşturmaktadır. (daha&helliip;)

Dünyada en çok bakteri nerede var? Otomobilde…

Virüsler en kolay nerede çoğalabiliyor? Otomobilde….

Avrupa ve Türkiye’de yetkili kurumlarca test edilmiş ve onaylanmış doğaya ve canlıya zarar vermeyen ürünlerle süt kokusundan ayakkabı, balık kokusuna; sigara kokusundan rutubet, yanık, kusmuk, klima, ter kokularına dek pek çok kokuyu yok eden kokuyu örtmeyen bastırmayan kokuyu yok eden bir uygulamadır. Kokunun durumuna bağlı olarak seanslar halinde uygulama yapılmaktadır. Ağır kokular için 2-3 seans uygulaması yapılmaktadır. (daha&helliip;)

Detaylı İç Temizlik Manisa’da Twinup Car Care ile sizlerle.

Otomobillerin iç mekanlarında zamanla oluşan kirlenmelere, tozlanmalara, lekelenmelere karşı insan sağlığına zarar vermeyen AB standartlarında üretilmiş ürünler ile detaylı ve anti-bakteriyel temizlik uygulaması yapılarak aracın içine sinmiş kötü kokular arındırılır ve tam hijyenik bir ortam sağlanır. Tavan döşemesinden başlanıp koltuk döşemeleri, kapı içleri, taban halıları, paspaslar ve bagaj temizliğine varan deri ve vinil kısımlar ın deri temizleyicileri ile temizlendiği özenli ve son derece ayrıntılı bir uygulamadır. (daha&helliip;)

Boya Koruma Manisa’da Twinup Car Care farkıyla sizlerle buluşuyor.

SIFIR OTOMOBİLLER İÇİN

Araçların dış yüzeyleri hava kirliliği, asit yağmuru, güneşin zararlı uv ışınları, toz zerrecikleri, ziftler, kuş pisliği, ağaç reçineleri, bilinçsiz fırça ile yıkamalar, kalitesiz oto şampuanlar ve tuzlar aracın boyasına ciddi zarar verir. Aracın boyasında parlaklık kaybına, tabakanın zayıflamasına, kılcal çiziklerin oluşmasına ve paslanmalara neden olur. Araç üzerinde meydana gelen tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak  için boya koruma işlemi uygulanmalıdır. (daha&helliip;)

Seramik Boya Koruma Manisa’da Twinup Car Care farkıyla sizlerle.

Seramik Boya Koruma yüksek nitelikli iki bileşenli sistemden oluşmakta olup, göz alıcı parlak ve pürüzsüz bir yüzey sağlamaktadır. Bunun yanı sıra alkaliklere, oto yıkama makinesi fırçaları, agresif çevre etkileri, ultraviyole ışınlar ve eritici tuza karşı özgün bir koruma sunar. Nano Temel (1. Bileşen) ilk aşamada boyayı birbirleriyle ağ kurabilen nano, dereceli moleküllerle kaplar ve bu yüzeyi sürekli olarak su ve kir tutunamaz hale dönüştürür. Böylece aracınız uzun süreli bir parlaklık kazanır. Nano ağ ise (2. Bileşen) ilk parçaya sıkı biçimde bağlanır ve üst düzey reaktif madde temelinde pürüzsüz, yüksek ışıltılı, tutunmasız bir boya kaplama sağlar. Çift koruma sayesinde boya, mükemmel şekilde sürekli olarak olumsuz çevre şartlarına karşı korunmuş olur. (daha&helliip;)